اخبار سیاسی

ماتیس: قصد ترک پست خود را ندارم

وزیر دفاع آمریکا گفت، همچنان در پست خود می ماند و گفته ها درباره رفتن او صحت ندارد.

19 دی 1397

نماینده ایران به اسکار معرفی گردید

هیأت انتخاب فیلم ایرانی برای رقابت در رشته اسکار بهترین فیلم خارجی زبان طی بیانیه ای فیلم بدون تاریخ، بدون امضاء به کارگردانی وحید جلیلوند را برای نمایندگی سینمای ایران در نود و یکمین دوره اسکار برگزیدند.

10 دی 1397

تصویب نرخ کرایه های سرویس مدارس در کمیسیون عمران شورا

محمدعلی کرونی در مصاحبه با خبرنگاران، با بیان اینکه در این لایحه مکانیزم محاسبه هزینه خدمات سرویس مدارس تغییر نموده است، گفت: آنالیزها برای تغییر محاسبه هزینه سرویس مدارس در کارگروه ماده 18 که شامل نمایندگان فرمانداری، آموزش و پرورش و شهرداری است، انجام...

13 آذر 1397

راهکارهای مجمع زنان اصلاح طلب برای حل مسائل اقتصادی کشور

مجمع زنان اصلاح طلب در بیانیه ای برای برون رفت از شرایط فعلی به ارائه پیشنهاداتی خطاب به مسئولان نظام و ملت ایران پرداخت.

24 شهریور 1397

وزیر اقتصاد مکزیک:مشکل مان با امریکا بر سر نفتا بزودی حل می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، وزیر اقتصاد مکزیک، الفونسو گواجاردو، گفت که امیدوار است تا اواسط هفته پیش رو مشکلات مهم خود با ایالات متحده را در مورد قرارداد دوجانبه نفتا، حل و فصل کند.

23 شهریور 1397

اطلاع رسانی نتایج جلسات ستاد تسهیل و اقتصاد مقاومتی ضعیف است

به گزارش خبرنگاران، قاسم سلیمانی دشتکی روز یکشنبه در نشست ستاد تسهیل و برطرف موانع فراوری استان ایلام گفت: تیم مدیریتی استان در دوره جدید و در دولت دوازدهم کوشش کرد با برگزاری منظم و مستمر جلسات ستاد تسهیل و اقتصاد مقاومتی اثرگذاری این جلسات را در حل...

22 شهریور 1397