برنامه باشگاه گل گهر برای ارزیابی دوباره بازیکنان مبتلا به کرونا

به گزارش وبلاگ همه خوبا، محمدعلی زارع در مورد شرایط بازیکنان تیم فوتبال گل گهر سیرجان از لحاظ ابتلا به ویروس کرونا گفت: تیم در سه مرحله ارزیابی شده است. بعد از اینکه پروتکل سازمان لیگ به ما ابلاغ شد، تست مجدد PCR از بازیکنان گرفتیم. این اقدام دو روز پیش انجام شد و کمتر از 24 ساعت پاسخ آن را گرفتیم.

برنامه باشگاه گل گهر برای ارزیابی دوباره بازیکنان مبتلا به کرونا

وی توضیح داد: متأسفانه نتیجه تست تعدادی از بازیکنان مثبت شده است. اگر بخواهم رقم اعلام کنم باید بگویم که این آمار تک رقمی است و مجموع بازیکنان و اعضای کادر فنی می گردد.

پزشک تیم فوتبال گل گهر سیرجان با تاکید بر اهمیتی که مسئولان باشگاه برای سلامتی بازیکنان و حفظ آن قائل هستند، اظهار داشت: برای انجام این آزمایش کیت های مختلفی با قیمت های متفاوت وجود دارد که قیمت آنها از 200 هزار تومان تا 800-700 هزار تومان است. به من قاطعانه اعلام شد از بهترین کیت و بهترین برند ممکن استفاده گردد. این اقدام هزینه های بسیار زیادی به ما تحمیل شد چراکه گرانترین کیت ممکن استفاده کردیم و با آزمایشگاه های معتبر که مورد تأیید وزارت ورزش است، برای بررسی آزمایش ها همکاری داشتیم. با این اوصاف به نتایج اطمینان داریم و اگر اعلام شده نتیجه ای مثبت نیست در واقع شکی در آن وجود ندارد.

وی در مورد اقدام انجام شده بعد از اطلاع از مثبت شدن تست بعضی بازیکنان و مربیان گل گهر سیرجان گفت: بلافاصله بعد از اطلاع از این موضوع تیم را وارد قرنطینه کردیم. تعداد افرادی که تست شان مثبت اعلام شده بیش از پنج نفر می باشد، این افراد بین 5 تا 9 نفر هستند. آنها با تمام تمهیدات لازم قرنطینه شده اند. با این نفرات به صورت تک به تک صحبت شده و آموزش های لازم به خصوص از حیث روحی و روانی به آنها داده شده است.

زارع با تأکید بر اینکه ورود و خروج به محلی که بازیکنان در آن قرنطینه هستند ممنوع است، توضیح داد: این افراد به صورت کامل تحت نظر ما هستند تا دوره دو هفته ای آنها طی گردد سپس مجددا ارزیابی خواهند شد و نتیجه اعلام می گردد. در مورد سایر افراد که تست آنها مثبت اعلام نشده باید بگویم که مجاز به برگزاری تمرینات بودیم اما به خاطر سلامتی بازیکنان تصمیم بر این شد تا تمرینات تیم فعلا لغو گردد.

به گفته پزشک تیم فوتبال گل گهر سیرجان، اعضای این تیم که تست آنها منفی اعلام شده در محلی جدا از افرادی که تست شان مثبت شده، قرنطینه هستند. با آنها در تعامل و تماس خواهیم بود و در اولین فرصتی که مجوز آغاز تمرینات به ما داده گردد، مجددا تمرینات را از سر می گیریم.

زارع توضیح داد: هفته آینده قطعا آزمایش دوباره ای از بازیکنان این تیم خواهیم گرفت و دو هفته بعد هم از نفراتی که آزمایش آنها مثبت بوده، تست دوباره می گیریم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه باشگاه گل گهر برای ارزیابی دوباره بازیکنان مبتلا به کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه باشگاه گل گهر برای ارزیابی دوباره بازیکنان مبتلا به کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید