مظاهری: کاظم زاده شایسته مدال بود، به تورنمنت تدارکاتی احتیاج داریم

به گزارش وبلاگ همه خوبا، مربی تیم ملی بوکس گفت: کاظم زاده شایستگی مدال را داشت اما برای موفقیت در بازی های آسیایی، احتیاج به سرمایه گذاری و تورنمنت های تدارکاتی بیشتر است.

مظاهری: کاظم زاده شایسته مدال بود، به تورنمنت تدارکاتی احتیاج داریم

به گزارش خبرنگار وبلاگ همه خوبا از جاکارتا، علی مظاهری مربی تیم ملی بوکس ایران پس از شکست سجاد کاظم زاده مشتزن وزن 69 کیلوگرم مقابل حریف تایلندی، گفت: سجاد مبارزه بدی نداشت، منتها حریف او بسیار باتجربه تر و قدرتمندتر از سجاد بود و توانست بوکسور ما را شکست دهد.

مظاهری در ادامه با بیان اینکه بوکسورهای ایران به تورنمنت های تدارکاتی احتیاج دارند، شرح داد: بچه های ما برای اینکه بتوانند در مسابقات مهمی چون بازی های آسیایی موفق عمل نموده و به مدال برسند، باید میادین بیشتری دیده و باتجربه تر شوند. شک نکنید اگر سجاد قبل از بازی های آسیایی در تورنمت های بیشتری حضور پیدا نموده و با تجربه بیشتری راهی میدان آسیایی می شد، به مدال می رسید. اما حالا با تمام شایستگی که برای کسب مدال داشت مغلوب شد و از گردونه رقابت ها کنار رفت.

مربی تیم ملی بوکس درباره آخرین بوکسور ایران در بازی های آسیایی گفت: فردا شاهین موسوی مقابل نماینده ازبکستان به میدان خواهد رفت، کار سختی دارد. امیدوارم سربلند از این میدان خارج گردد.

مظاهری در سرانجام صحبت هایش اظهار کرد: بازی های آسیایی میدانی نیست که در آن به راحتی به کسی مدال دهند. برای موفقیت در این مسابقات باید سرمایه گذاری زیادی صورت گیرد و نمایندگان بسیاری را آماده حضور در مسابقات کرد. متاسفانه قبل از حضور در بازی ها بوکس ایران را با کاهش اوزان محدود کردند وگرنه ما با مشتزنان سنگین وزن خود می توانستیم حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مظاهری: کاظم زاده شایسته مدال بود، به تورنمنت تدارکاتی احتیاج داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مظاهری: کاظم زاده شایسته مدال بود، به تورنمنت تدارکاتی احتیاج داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید