ابوذر مهاجر: صد در صد برای طلای کبدی آمده ایم

به گزارش وبلاگ همه خوبا، مدافع تنومند تیم ملی کبدی ایران اعتقاد دارد اگر چه تیم کبدی برای مدال طلا به بازی های آسیایی آمده است اما الان برای فکر کردن به فینال خیلی زود است.

ابوذر مهاجر: صد در صد برای طلای کبدی آمده ایم

به گزارش خبرنگار خبرنگاران از جاکارتا، تیم ملی کبدی مردان ایران در اولین مسابقه خود در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا قدرتمندانه تیم ژاپن را شکست داد.

ابوذر مهاجر بازیکن 28 ساله تیم ملی کبدی پس از این پیروزی گفت: نباید فکر کنیم ژاپن ضعیف است. آنها سه بازیکن در مسابقات پرو کبدی هندوستان دارند. باید بگوییم ایران تیم قدری است که با این اختلاف ژاپن را شکست داد.مهاجر که از سرخنکلا استان گلستان به تیم ملی زسیده است مهم ترین بازی دور مقدماتی را دیدار با پاکستان مطرح کرد و ادامه داد: پیروزی بر پاکستان ما را صدرنشین گروه می نماید تا در نیمه نهایی به هند نخوریم. اگرچه که ما برای طلا به جاکارتا آمده ایم و هیچ حریفی فرقی برایمان ندارد.وی که سال گذشته عنوان بهترین مدافع راست لیگ پرو کبدی هند را به خود اختصاص داده بود اضافه نمود: ما 2006 پاکستان را بردیم و به قدرت دوم آسیا تبدیل شدیم که آن زمان اشباعمان کرد اما الان به دنبال قهرمانی هستیم. نباید فراموش کرد دیگر تیم ها هم دشوار کار می نمایند و آنها هم جلوی ایران بسیار انگیزه دارند چرا که هند را دور از دسترس می دانند و برای دریافت صندلی ما می جنگند.مهاجر در خاتمه تاکید نمود: همه آسیا در تلاشند ولی ما هشت ماه دشوار در اردوها عرق ریختیم و دیگر بدون بررسی به مصاف هیچ حریفی نمی رویم چرا که قبلا چوب این کار را خورده ایم. در مسابقات قهرمانی آسیا در گرگان تمام فکرمان فینال و هند بود که از این موضوع ضربه خوردیم. این بار پله پله پیش می رویم و هر 12 نفر همدل و متحد برای کسب طلای آسیا هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ابوذر مهاجر: صد در صد برای طلای کبدی آمده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابوذر مهاجر: صد در صد برای طلای کبدی آمده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید