مدیرکل زنجان: از تورهای ترکیبی استان ها در نمایشگاه استقبال شد

به گزارش وبلاگ همه خوبا، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان رویکرد اصلی این استان را معرفی ملیله و دیگر صنایع دستی زنجان به منظور جذب گردشگر مطرح نمود.

مدیرکل زنجان: از تورهای ترکیبی استان ها در نمایشگاه استقبال شد

به گزارش وبلاگ همه خوبا به نقل از ستاد خبری نمایشگاه گردشگری و صنایع دستی، امیر ارجمند در این باره گفت: یکی از اتفاقات خوبی که در این نمایشگاه برای مرکز زنجان رخ داد برنامه ریزی تورهای ترکیبی بود که دفاتر خدماتی استان زنجان با همکاری و ارتباط با استان های دیگر این تورها را انجام خواهند داد. بخش خصوصی ما پکیج های گردشگری خوبی را برای مخاطبان و گردشگران ارائه نموده که با استقبال در نمایشگاه روبرو شد.

او اضافه کرد: سال جاری به دلیل ادغام دو نمایشگاه صنایع دستی و گردشگری ما با دو رویکرد در این نمایشگاه حضور داریم، هم معرفی صنایع دستی استان زنجان و هم قابلیت های گردشگری. در حوزه صنایع دستی زنجان به عنوان شهر ملیله ثبت جهانی شده است و ارزیابان سازمان جهانی صنایع دستی بخش آسیا و اقیانوسیه در دو سفری که به زنجان داشتند، شهر زنجان را به عنوان شهر ملیله ثبت جهانی کردند و در مراسم افتتاحیه نمایشگاه لوح جهانی این شهر توسط دکتر مونسان رونمایی شد.

ارجمند اعلام کرد: ما با رویکرد معرفی ملیله و با همکاری چهار استادکار برجسته پای به نمایشگاه گذاشتیم که ملیله کاری را به صورت ورک شاپ در غرفه زنجان انجام می دهند. در مجموع با 12 مورد که شاخص صنایع دستی در زنجان است، در نمایشگاه حضور داریم و نیمی از غرفه ها را به بخش گردشگری و نیمی دیگر را به صنایع دستی اختصاص داده ایم.

او ادامه داد: همچنین در نمایشگاه سال جاری آثار تاریخی و باستانی و گردشگری استان را معرفی می کنیم تا ان شاالله زنجان برای سفرهای نوروزی مقصد گردشگری مردم کشورمان باشد.

منبع: میراث آریا

به "مدیرکل زنجان: از تورهای ترکیبی استان ها در نمایشگاه استقبال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرکل زنجان: از تورهای ترکیبی استان ها در نمایشگاه استقبال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید