محمدرضا خلعتبری: هر مربی بیاید تیم ملی از این بهتر می گردد، از طرفداران پدیده بابت جدایی عذرخواهی می کنم

به گزارش وبلاگ همه خوبا، محمدرضا خلعتبری، مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد، هر مربی جانشین کارلوس کی روش گردد، تیم ملی بهتر از این خواهد شد.

محمدرضا خلعتبری: هر مربی بیاید تیم ملی از این بهتر می گردد، از طرفداران پدیده بابت جدایی عذرخواهی می کنم

محمدرضا خلعتبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ همه خوبا با اشاره به شرایط فعلی ذوب آهن در آستانه آغاز نیم فصل دوم لیگ برتر گفت: ما در این مدت تمرینات فشرده و خوبی را پشت سر گذاشتیم و چند بازی محبت آمیز هم انجام دادیم تا هماهنگی بازیکنان بیشتر گردد. ذوب آهن از خط دروازه تا خط حمله بازیکنان خوبی دارد و کادر فنی هم کوشش می نماید تا تیم را در بهترین شرایط قرار دهد.

مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن در ادامه اضافه نمود: آقای آذری هم به عنوان مدیرعامل باشگاه شبانه روزی کوشش می نماید و هدف همه ما این است که در نیم فصل دوم بهترین نتایج را بگیریم. کار همه تیم ها در نیم فصل دوم سخت است، ولی ما تیم خوبی داریم و می خواهیم خودمان را به بالای جدول برسانیم.

وی در رابطه با اینکه چرا پدیده مشهد را با وجود موقعیت خوبی که در جدول رده بندی داشت ترک کرد، گفت: من هیچ مسئله ای در پدیده و زندگی در شهر مشهد نداشتم و باید از طرفداران، بازیکنان و کادر فنی این تیم تشکر کنم. من دلایل خودم را با آقایان گل محمدی و سرآسیایی در میان گذاشتم و در نهایت با جدایی ام موافقت کردند که باید از آنها تشکر کنم. از طرفداران پدیده بابت جدایی عذرخواهی می کنم، ولی دلایلی وجود داشت که در نهایت جدا شدم. در این مدت هم که با آقایحیی کار کردم چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفتم.

مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به جدایی کارلوس کی روش و عملکرد این مربی در تیم ملی گفت: من چهار سال در تیم ملی با این مربی کار کردم و این درست نیست حالا که کی روش رفته است در موردش صحبت کنم. ما با کی روش دو دوره به جام جهانی رفتیم، ولی شما دیدید که تیم هایی مثل کره جنوبی و استرالیا در این سال ها چه شرایطی داشتند و ژاپن هم که در هر دو دوره با ما همگروه نبود. با این حال از زحمات این مربی تشکر و برایش آرزوی موفقیت می کنم.

خلعتبری در رابطه با اینکه سرمربی بعدی تیم ملی باید ایرانی باشد یا خارجی، توضیح داد: با این تیمی که داریم، هر مربی بیاید تیم ملی از این بهتر می گردد. بازیکنان نیمکت نشین تیم ملی از اصلی ها چیزی کمتر ندارند و حتی می توانند بهتر هم باشند. ما بازیکنان بسیار خوب و باکیفیتی داریم و شک نکنید هر مربی به تیم ملی بیاید، تیم ما بهتر از این خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمدرضا خلعتبری: هر مربی بیاید تیم ملی از این بهتر می گردد، از طرفداران پدیده بابت جدایی عذرخواهی می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدرضا خلعتبری: هر مربی بیاید تیم ملی از این بهتر می گردد، از طرفداران پدیده بابت جدایی عذرخواهی می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید