فراخوان بیست وچهارمین جشنواره لاله های سرخ در اندیمشک اعلام شد

پیمان جهانگیری در گفت وگو با خبرنگاران، فرهنگ را موتور توسعه پایدار در کشور دانست و مطرح کرد: جشنواره لاله های سرخ اندیمشک فرصتی برای پویایی و شکوفایی و بیان دست آوردهای انقلاب اسلامی و عاملی برای رشد و توسعه در شهرستان، استان و کشور خواهد بود.

فراخوان بیست وچهارمین جشنواره لاله های سرخ در اندیمشک اعلام شد

وی اضافه نمود: بیست و چهارمین جشنواره لاله های سرخ در اندیمشک با موضوعات چهار آذر روز مقاومت شهروندان اندیمشک، دست آوردهای انقلاب اسلامی، حمایت از کالای ساخت ایران، حماسه مدافعان حرم اهل بیت (ع) و ترویج اقتصاد مقاومتی در اندیمشک برگزار می گردد.

فرماندار اندیمشک گفت: فراخوان بیست وچهارمین جشنواره لاله های سرخ اندیمشک با موضوعاتی هم چون چهار آذر، دستاوردهای انقلاب اسلامی، ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ساخت ایران اعلام شد.

وی توضیح داد: توسعه هنر فاخر و معرفی آثار ناب فرهنگی و ترویج هنر فاخر از دست آوردهای مهم در برگزاری جشنواره لاله های سرخ اندیمشک است.

جهانگیری با اشاره به برگزاری جشنواره در حوزه مهمان و اجرای صحنه اظهار کرد: با توجه به موضوع و کیفیت آثار با هدف جشنواره که اصالت بخشی با هدف پویایی و رقابت پذیری است، آثار هنرمندان در جشنواره پذیرفته می گردد.

فرماندار اندیمشک، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره لاله های سرخ را بیستم آبان ماه اعلام و اضافه نمود: علاقه مندان آثار خود را به نشانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک ارسال نمایند.

جهانگیری، جشنواره لاله های سرخ را از جشنواره های مطرح در کشور دانست و بیان نمود: این جشنواره همه ساله به میزبانی اندیمشک میزبان آثار هنرمندان کشور بوده و سال جاری نیز از پنجم تا هفتم آذرماه میزبان هنرمندان، شهرستان، استان و کشور خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فراخوان بیست وچهارمین جشنواره لاله های سرخ در اندیمشک اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراخوان بیست وچهارمین جشنواره لاله های سرخ در اندیمشک اعلام شد"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید