شفر به جبهه برانکو برای مقابله با کی روش ملحق شد

به گزارش وبلاگ همه خوبا، وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان برای کسب امتیاز لازم در لیگ برتر، تصمیم عجیب و قابل قبولی را برای بازیکنان تیمش گرفته است.

شفر به جبهه برانکو برای مقابله با کی روش ملحق شد

به گزارش ، با توجه به شرایط این روز های تیم فوتبال استقلال و نتایج این تیم در رقابت های لیگ برتر، وینفرد شفر سرمربی آلمانی آبی پوشان هم برای کسب بردهای بیشتر برای تیمش تصمیم عجیب و قابل قبولی را برای بازیکنان تیمش گرفته است.

وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال که تا قبل از تصمیم جدید برای ملی پوشان تیمش همیشه همسوی کی روش قدم بر می داشت، در اقدامی عجیب هم ردیف برانکو ایستاده و جبهه ای جدید علیه کی روش تشکیل داده است.

سرمربی استقلال از بازیکنان ملی پوش تیمش خواسته پس از اتمام اردوهای تیم ملی فوتبال برای انجام تمرینات در کنار دیگر آبی پوشان حاضر شوند و حضور بازیکنانش در ساختمان پک را منع نموده است.

به هر ترتیب طبق اعلام مدیران استقلال حق طبیعی شفر است که درباره بازیکنانش تصمیم بگیرد و از طرفی این مربی با توجه به مصدومیت هایی که بازیکنانش در تیم ملی داشته اند تصمیم گرفته تا تغییر جبهه دهد، چرا که شفر معتقد است بیشترین خسارت را تیم ملی به تیمش وراد نموده است.

حسین حسینی ،وریا غفوری ،روزبه چشمی ،علی کریمی و پژمان منتظری بازیکنان ملی پوش تیم فوتبال استقلال در تمرینات روز گذشته در ساختمان پک حضور نداشتند و طبق خواسته شفر باید در تمرینات استقلالی ها حاضر شوند و این بار شفر با تصمیم خود قدرتش را نشان داده و در نظر دارد از این پس تمرینات بازیکنانش را دنبال کند، چرا که استقلال در بازی های پیش رو به شدت به برد و کسب امتیاز احتیاج دارد.

محمد نوری بازیکن اسبق باشگاه استقلال در مورد تصمیم شفر مبنی بر اینکه بازیکنان استقلال دیگر حق حضور در ساختمان پک را خارج از اردوی تیم ملی ندارند گفت: به نظر من شفر تصمیم درستی گرفته است. تیم استقلال این روزها احتیاج دارد تا بازیکنانش هماهنگی بیشتری با یکدیگر پیدا نمایند. 2 بازی دیگر تا سرانجام نیم فصل باقی ماند است و استقلال بازی های حساسی را در پیش دارد.

او ادامه داد: شفر می خواهد تاکتیک های تیمی اش را به بازیکنان انتقال دهد و احتیاج دارد که تمام بازیکنانش کنار هم باشند تا آرایشی که می خواهد بازیکنانش بازی نمایند شکل پیدا کند. حضور ملی پوشان در پک خارج از اردوی تیم ملی چندان واجب نیست. برانکو نیز تصمیم درستی گرفت که نگذاشت بازیکنانش به پک بروند.

نوری درمورد تصمیمات کی روش و تاثیری که بر باشگاه استقلال گذاشته است گفت: کی روش با انتخاب هایی که انجام می دهد و تصمیماتی که می گیرد به تیم استقلال ضربه می زند. او با دعوت از 6 استقلالی به تیم ملی باعث می گردد تیم استقلال از بازیکن خالی گردد. این مسائل باعث می گردد کار برای شفر دشوارتر گردد.

علی لطیفی بازیکن اسبق باشگاه استقلال در مورد تصمیم شفر مبنی بر حضور نیافتن ملی پوشان استقلال در ساختمان پک گفت: علیرغم اینکه مخالفت های شدیدی با کی روش دارم اما نمی دانیم دم خروس را قبول کنیم یا قسم حضرت عباس را! شفر در این مدت به شدت از تیم ملی و کی روش حمایت نموده است اما حال که تیم استقلال با اشتباهات فاحشی که برای باشگاه اتفاق افتاده است نتوانسته است نتیجه بگیرد چنین کاری می نماید. من اعتقاد دارم این تصمیم هیچ دردی از تیم استقلال دوا نمی نماید.

او در مورد تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی فوتبال کشورمان این روزها برای مسابقات جام ملت های آسیا آماده می گردد و احتیاج دارد که بین باشگاه ها و تیم ملی همکاری وجود داشته باشد.

لطیفی در مورد شفر ادامه داد: شفر باید جای این تصمیمات به این موضوع بپردازد که بازیکنان خارجی استقلال از کدام کانال به تیم راه پیدا نموده اند. پول شفر و ضعیف ترین بازیکنان خارجی تاریخ استقلال چیزی حدود 3 میلیون دلار است. اینکه شفر به ملی پوشان اجازه حضور در پک را بدهد یا خیر چیزی را در استقلال تغییر نمی دهد.

حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد این تصمیم شفر گفت: اگر همه تیم هایی که بازیکن ملی پوش دارند چنین تصمیمی گرفته اند شفر نیز تصمیم درستی گرفته است اما اگر می خواهد از این موضوع به عنوان بهانه ای برای نتیجه نگرفتنش استفاده کند این یک عمل زشت محسوب می گردد.

راز جلسه شبانه فرهاد مجیدی با استقلالی ها فاش شد

استقلالی ها زمین تمرین جدید اجاره کردند

برگزاری تمرین استقلالی ها زیر نظر شفر / بازگشت منتظری به تمرینات

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شفر به جبهه برانکو برای مقابله با کی روش ملحق شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شفر به جبهه برانکو برای مقابله با کی روش ملحق شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید