خبرنگاران قطع برق در همایش انرژی های تجدیدپذیر

به گزارش وبلاگ همه خوبا، قطع ناگهانی برق و نبود مولد خودتامین در پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور، حضور نیافتن معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در هفتمین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر و فراوری پراکنده و نیز حضور نیافتن مدیرعامل شرکت مپنا و مدیرعامل شرکت توانیر از حاشیه های همایش انرژی های تجدیدپذیر بود.

خبرنگاران قطع برق در همایش انرژی های تجدیدپذیر

پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی امروز سه شنبه اقدام به برگزاری هفتمین کنفرانس بینالمللی انرژی های تجدیدپذیر و فراوری پراکنده کرد.

در دعوت نامه هایی که برای رسانه ها ارسال شده بود حضور سورنا ستاری معاون علمی، فناوری رئیس جمهوری، سید محمد صادق زاده رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا)، محمد صادق قاضی زاده رئیس پژوهشگاه نیرو، محمد حسن متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر و عباس علی آبادی مدیرعامل گروه مپنا به عنوان سخنرانان کلیدی این کنفرانس ذکر شده بود.

ساعت برگزاری هشت و 30 دقیقه صبح ذکر شده بود که البته کنفرانس با یک ساعت تأخیر شروع به کار کرد.

از نکته های جالب این کنفرانس آن بود که به غیر از رئیس پژوهشگاه نیرو، هیچکدام از سخنرانان کلیدی در آن حضور نیافتند.

دبیر اجرایی کنفرانس که عهده دار اعلام برنامه های کنفرانس بود با قرار دریافت در محل مشخص شده برای سخنرانی گفت: باید ابتدا از شرکت نمایندگان بابت حضور نیافتن رضا اردکانیان وزیر نیرو که به همراه رئیس جمهوری به سفر رفته است عذر خواهی کنم. این در حالی بود که در فهرست شرکت نمایندگان و سخنرانان نامی از وزیر نیرو به عنوان سخنران برده نشده بود.

در ادامه این کنفرانس از تعدادی استادان دانشگاه دعوت شد که برای سخنرانی در صندلی حضور یافته و سخنرانی نمایند که بعضی از آنها اعلام کردند که به دلیل حضور نیافتن سخنرانان اصلی ناگزیر به ارائه سخنرانی شده اند.

هنگامی که محمد تقی عاملی از اعضای دانشگاه شهید بهشتی به بحث در مورد تجربیات کشور آلمان در زمینه انرژی های تجدید پذیر پرداخت ناگهان برق دانشگاه قطع شد و مدعوین ناگزیر شدند سالن سخنرانی را ترک نمایند.

قطع یک ساعته برق، شرکت نمایندگان در کنفرانس را به محوطه دانشگاه کشاند و بعضی از این فرصت استفاده کردند و با توجه به محیط سر سبز پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور اقدام به دریافت عکس کردند.

گرچه نمایشگاهی هم در زمینه فراوریات انرژی های تجدید پذیر در کنار سالن سخنرانی برگزار شده بود اما قطع برق موجب شد این نمایشگاه نیز چندان مورد استقبال قرار نگیرد.

اقتصام **2078**9189

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران قطع برق در همایش انرژی های تجدیدپذیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران قطع برق در همایش انرژی های تجدیدپذیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید