رسیدگی به ضرب و شتم بازیکن فوتسال قم در کمیته انضباطی

به گزارش وبلاگ همه خوبا، نایب رئیس هیات فوتبال استان قم در خصوص درگیری اتفاق افتاده در دیدار فوتسال بانوان مطرح نمود: کمیته انضباطی رسیدگی به این موضوع امروز برگزار می گردد و با خاطیان این اتفاق، برخورد جدی صورت می گیرد.

رسیدگی به ضرب و شتم بازیکن فوتسال قم در کمیته انضباطی

به گزارش خبرنگار خبرنگاران منطقه قم، روز گذشته در چارچوب رقابت های فوتسال باشگاهی قم، درگیری بین یک بازیکن و تماشاگر رخ داد و بازیکن مضروب به بیمارستان انتقال یافت.

در سرانجام رقابت بین دو تیم شاهین فراز و گسترش، درگیری بین الهام صفا، بازیکن شاهین فراز با یکی از تماشاگران ایجاد شد و الهام صفا به دلیل جراحات به بیمارستان منتقل شد و پس از طی مراحل درمانی، مرخص شد.

آمنه رسولی، نایب رئیس هیات فوتبال استان قم در این خصوص به خبرنگار خبرنگاران بیان نمود: روز گذشته در پی برگزاری مسابقه بین تیم شاهین فراز و گسترش، تیم شاهین فراز با 45دقیقه تاخیر وارد زمین شد ولی با ارفاق، مسابقه برگزار گردید.

وی اضافه نمود: در سرانجام بازی، الهام صفا، بازیکن تیم شاهین فراز هنگام بالارفتن از سکوها، به دلیل فحاشی انجام شده از سوی این بازیکن، با یکی از تماشاگران تیم حریف درگیر شد و مابقی بازیکنان و کادر اجرایی برگزار کننده مسابقات، سعی در سرانجام دادن به این درگیری داشتند.

نایب رئیس هیات فوتبال استان قم با بیان اینکه این درگیری منجر به مصدومیت صفا شد، توضیح داد: بلافاصله تیم پزشکی و آمبولانس در محل حاضر شدند و این بازیکن را برای آنالیز دقیق تر به بیمارستان شهید بهشتی منتقل کردند، پس از آنالیز پزشکی تعیین شد که وی آسیب دیدگی حادی ندارد و مرخص شد.

وی در خصوص تصویر منتشر گردیده از این بازیکن در بیمارستان، ادامه داد: این مسئله باید به صورت داخلی حل و فصل می شد و رسانه ای کردن آن کار درستی نبود؛ در کوشش هستیم شخصی که عکس را منتشر نموده، شناسایی کنیم و با وی برخورد کنیم، امروز نیز جلسه کمیته انضباطی با حضور شاکیان و خاطیان برگزار می گردد و قطعا با مسببان این حادثه برخورد صورت می گیرد تا دیگر شاهد اینگونه اتفاقات در ورزش بانوان نباشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رسیدگی به ضرب و شتم بازیکن فوتسال قم در کمیته انضباطی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسیدگی به ضرب و شتم بازیکن فوتسال قم در کمیته انضباطی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید