دلیل بازی نکردن مسلمان برای سپاهان از زبان تکسیرا

به گزارش وبلاگ همه خوبا، مربی تیم سپاهان می گوید دو پنالتی تیمش در مصاف با صنعت نفت آبادان گرفته نشده است.

دلیل بازی نکردن مسلمان برای سپاهان از زبان تکسیرا

به گزارش میگوئل تکسیرا، یاری مربی سپاهان اصفهان پس از تساوی تیمش برابر سپاهان در هفته شانزدهم لیگ برتر گفت: بازی سختی داشتیم. بازی در نیمه اول خوب آغاز کردیم. فکر می کنم در نیمه اول بهتر بودیم و سعی کردیم بازی را از چپ به راست و از راست به چپ بگردانیم. در دو صحنه در محوطه جریمه خطا به نفع ما بود و باید پنالتی گرفته می شد. نیمه دوم تیم نفت آبادان خوب عمل کرد. در این نیمه، آفتاب باعث شد دروازه بان تیم ما دچار مشکل گردد. پانزده دقیقه بعد توانستیم با تعویض هایی که انجام دادیم، توانستیم از جلو پرس را انجام دهیم. چند ضربه آزاد خطرناک برای ما ایجاد شد که به گل تبدیل نشد.

او ادامه داد: داور کنار این بازی بسیار خوب بود چون یکی از شاگردان آقای فغانی است. در کل داوری به غیر از چند اشتباه عملکرد خوبی داشت. دو تیم از لحاظ تاکتیکی خوب بودند و امیدواریم که در بازی های آینده نتیجه را جبران کنیم.

او درباره استفاده کردن از محسن مسلمان گفت: ما 20 بازیکن داریم و به همه آن ها اعتقاد داریم. اما بازی به بازی انتخاب می شوند و شاید یک بازیکن در یک بازی استفاده گردد و در یک بازی استفاده نگردد.

مدیر رسانه سپاهان درباره درگیری لفظی امیرقلعه نویی و یکی از لیدرهای تیم صنعت نفت آبادان گفت: ایشان از روی سکو نظاره گر بازی بودند و با کسی درگیری نداشتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دلیل بازی نکردن مسلمان برای سپاهان از زبان تکسیرا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلیل بازی نکردن مسلمان برای سپاهان از زبان تکسیرا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید