درآمد استقلال برای این فصل، 53 میلیارد تومان به اضافه 2.3 میلیون دلار

به گزارش وبلاگ همه خوبا، اگر ادعای افتخاری مبنی بر در آمد 53 میلیاردی از اسپانسر درست باشد، با در آمدی که از انتقال مجید حسینی، تیام، نورافکن به دست می آید و درآمد بین المللی باشگاه، استقلال فصل بدون مسئله ای خواهد داشت.

درآمد استقلال برای این فصل، 53 میلیارد تومان به اضافه 2.3 میلیون دلار

به گزارش خبرنگاران ، رضا افتخاری مدیرعامل سابق استقلال در بخشی از نامه خود در شرح درآمدهای این باشگاه به رقم پایه قرارداد این باشگاه و اسپانسر آنها اشاره نمود. افتخاری در این نامه نوشت: درخصوص وضعیت درآمدی باشگاه استقلال گفتنی است که جدا از عقد قرارداد با اسپانسر برای فصل جدید که در اواخر دوره کاری ام با همراهى و یاری آقای ملکی با مبلغ پایه 53 میلیارد تومان صورت گرفت (مقرر بود اولین مرحله پرداخت در شهریورماه باشد)، باشگاه فقط به واسطه درآمدهای ناشی از پاداش جام جهانی و هزینه های حضور در لیگ قهرمانان آسیا (تا قبل از دیدار با السد) درآمدى بالغ بر 1.3 میلیون دلار کسب نموده که بخشی از آن نیز اخیرا توسط مدیریت جدید وصول شد. ضمن اینکه بر اساس متن و شرایط قراردادهای سه بازیکن جدا گشته یعنی نورافکن، حسینی و تیام نیز مقادیر قابل توجهی درآمد ارزی نصیب باشگاه گشت.

اگر ادعای افتخاری مبنی بر در آمد 53 میلیاردی از اسپانسر درست باشد، در کنار 600 هزار دلار در آمد مجید حسینی، 350 هزار دلار در آمد تیام و البته درآمد 50 هزار دلاری نورافکن هم وصول گردد و آبی ها بتوانند درآمد 1.3 میلیون دلاری بین المللی خود از فیفا و ای اف سی را به داخل کشور منتقل نمایند، فصل بدون مسئله ای را سپری خواهند کرد.

210 – 10

منبع: ایران ورزشی

به "درآمد استقلال برای این فصل، 53 میلیارد تومان به اضافه 2.3 میلیون دلار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درآمد استقلال برای این فصل، 53 میلیارد تومان به اضافه 2.3 میلیون دلار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید