خستگی و کمبود بازیکن بلای جان تیم فوتسال مس شد

به گزارش وبلاگ همه خوبا، حسین شمس که در حال حاضر با تیم فوتسال دانش آموزی در تایلند محل برگزاری فوتسال جام باشگاه های دنیا حضور دارد، در تبادل نظر با خبرنگاران به ارزیابی عملکرد تیم فوتسال مس سونگون در این مسابقات پرداخت.

خستگی و کمبود بازیکن بلای جان تیم فوتسال مس شد

شمس درباره باخت نماینده ایران به مگنوس برزیل و ال پوزا اسپانیا گفت: درباره بازی با مگنوس باید بگویم تیم مس فوق العاده بازی کرد و باعث افتخار شد. مس در آن مسابقه نباید بازنده می شد و گل سوم را در شرایطی دریافت کرد که به بازی پنج نفره روی آورده بود.

وی اضافه کرد: در بازی با ال پوزا هم کمبود بازیکن و خستگی بلای جان مس شد و بد باختند. تنها تیمی که در جام باشگاه های دنیا 11 بازیکن داشت، مس بود. سایر تیم ها 16 بازیکن داشتند که از 14 نفر در لیستشان استفاده کردند.

سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال ایران یادآور شد: حضور در جام باشگاه های دنیا تجربه بسیار خوبی برای بازیکنان مس بود. این سطح از بازی ها هرگز قابل مقایسه با لیگ ایران نیست. تیم ها و بخصوص نمایندگان اسپانیا و برزیل فوق العاده آماده هستند.

شمس درباره انتقاداتی که به عملکرد فنی اسماعیل تقی پور سرمربی تیم مس می گردد و اینکه نتوانست با مس در آسیا و جام باشگاه های دنیا نتایج خوبی بگیرد، یادآور شد: اسماعیل تقی پور جزو مربیان خوب و کلاس دیده فوتسال ایران است. اینکه گفته می گردد تقی پور در حد و اندازه تیم مس نیست را قبول ندارم. به نظرم او زحمتش را کشید. آسیب دیدگی سه بازیکن اصلی و کمبود بازیکن باعث رقم خوردن این نتایج شد.

وی ادامه داد: تیم ها برای حضور در این تورنمنت ها باید 16 بازیکن بیاورند تا در صورت مصدومیت به مشکل نخورند. مطمئنم از این به بعد هر تیمی از ایران به مسابقات دنیای بیاید خودش را بهتر آماده می نماید.

شمس در خاتمه در مورد دیدار آخر مس در جام باشگاه های دنیا هم گفت: مس فردا برای رده هشتم یا نهم احتمالا با تیم شنزن چین بازی می نماید که سه بازیکن ایرانی دارد. تقریبا یک بازی خانوادگی است چون سه بازیکن خوب شنزن ایرانی هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خستگی و کمبود بازیکن بلای جان تیم فوتسال مس شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خستگی و کمبود بازیکن بلای جان تیم فوتسال مس شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید