حل مشکل استقلال و پرسپولیس در فیفا، ویلموتس هم به پولش می رسد!

به گزارش وبلاگ همه خوبا، مشکل بزرگی که باشگاه استقلال را در پرونده مطالبات اقتصادی پروئیچ بازیکن پیشین این تیم تهدید می کرد، در حال برطرف شدن است.

حل مشکل استقلال و پرسپولیس در فیفا، ویلموتس هم به پولش می رسد!

هفته گذشته کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال در مصاحبه ای از وزارت خارجه و وزارت ورزش درخواست کرد تا به یاری این باشگاه بیایند و جلوی محرومیت این باشگاه از جابجایی و کسر امتیاز را بگیرند. باشگاه استقلال که در حال حاضر محدودیت های اقتصادی دارد، به مطالباتش در فیفا که حدود 850 هزار دلار است دل بسته بود تا از این طریق، طلب 400 هزار دلاری پروئیچ را پرداخت کند.

به نظر می رسد مذاکرات وزارت خارجه و فدراسیون فوتبال با فیفا نتیجه داده و به زودی پولی که استقلال از فدراسیون جهانی می خواهد، به نحوی در اختیار این باشگاه قرار می گیرد. احتمالاً استقلالی ها این پول را مستقیم از فیفا صرف مطالبات پروئیچ می نمایند و بخشی از آن هم صرف پرداخت قرارداد خارجی هایشان می گردد.

اما نکته جالب اینجاست که علاوه بر استقلال، مشکل پرسپولیس و فدراسیون فوتبال هم به صورت همزمان با استقلالی ها رفع می گردد و آنها هم به مطالباتشان از فیفا می رسند.

کامران منزوی عضو هیات مدیره استقلال امروز این خبر را خاطرنشان کرد و گفت: وزیر ورزش، فدراسیون فوتبال، وزارت خارجه و مدیرعامل استقلال همه متفق القول و متحد وارد این قضیه شده اند. خدا را شکر هفته گذشته آقای تاج رایزنی هایی را با فیفا انجام داد و نماینده ای اعزام شد.

منزوی ادامه داد: امیدواریم ظرف امروز و فردا دو، سه مشکل همزمان حل گردد. اول مشکل ما و پروئیچ و دوم مشکل فدراسیون بابت وصول مطالبات و پرداخت هزینه مربیانش.

به گفته منزوی، این مشکل تا 99 درصد رفع شده است.

به این ترتیب فدراسیون فوتبال هم می تواند بخشی از قرارداد مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی خود را از همین طریق پرداخت کند تا مسائل اقتصادی در این زمینه به حداقل برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حل مشکل استقلال و پرسپولیس در فیفا، ویلموتس هم به پولش می رسد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حل مشکل استقلال و پرسپولیس در فیفا، ویلموتس هم به پولش می رسد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید