توقیف بیش از 8 میلیارد کالای قاچاق از خودروهای سواری در دیلم

به گزارش وبلاگ همه خوبا، خبرنگاران/بوشهر فرمانده انتظامی شهرستان دیلم اعلام کرد: در عملیات پیروز ماموران انتظامی شهرستان دیلم طی 48 ساعت گذشته 6 دستگاه خودرو حاوی کالای قاچاق به ارزش بیش از هشت میلیارد ریال توقیف شدند.

توقیف بیش از 8 میلیارد کالای قاچاق از خودروهای سواری در دیلم

سرهنگ رضا اسماعیلی با اعلام این خبر توضیح داد: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید موسوی در محور خروجی شهر دیلم، حین گشت زنی در جاده های فرعی و خاکی به یک دستگاه خودرو سمند به مشکوک شدند و پس از توقف و بازرسی از آن 28 کیلوگرم پودر و 87 هزار انواع قرص نیروزا فاقد هرگونه مدارک گمرکی به ارزش یک میلیارد ریال را کشف کردند.

وی اضافه کرد: روز گذشته در یک مرحله دیگر، ماموران ایستگاه بازرسی بی بی حکیمه در محور دیلم امیدیه، حین گشت زنی در مسیرهای خاکی و فرعی پنج دستگاه خودرو سواری شوتی را به احتمال حمل کالای قاچاق متوقف کردند.

به گزارش روابط عمومی پلیس بوشهر، این مقام انتظامی اعلام نمود: در بازرسی از این خودروها 140 طاقه پارچه به مارک های مختلف، قطعات یدکی خودرو، 1070 عدد کوله پشتی و کیف کمری، 27 کارتن قاشق و چنگال و دو هزار و 850 قطعه لوازم یدکی و تزئینی خودرو کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان دیلم با اشاره به دستگیری هشت متهم در این رابطه، بیان کرد: طبق نظر کارشناسان مربوطه ارزش محموله های مکشوفه هشت میلیارد و 300 میلیون ریال برآورد شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توقیف بیش از 8 میلیارد کالای قاچاق از خودروهای سواری در دیلم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقیف بیش از 8 میلیارد کالای قاچاق از خودروهای سواری در دیلم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید