گوگل خرید اینترنتی لباس را آسان می نماید

به گزارش وبلاگ همه خوبا، گوگل میخواهد با توسعه یک الگوریتم جدید برای معرفی لباس های محبوب در فروشگاه های اینترنتی به کاربران یاری کند تا لباس دلخواه خود را هر چه زودتر بیابند.

گوگل خرید اینترنتی لباس را آسان می نماید

به گزارش وبلاگ همه خوبا و به نقل از انگجت، خرید آنلاین لباس هنوز هم با این همه پیشرفت فناوری در فضای اینترنت دردسر دارد، چرا که شاید همواره همه انتخاب ها پیش روی شما قرار نگیرد یا مشاهده همه مدل ها از حوصله شما خارج باشد. ضمن اینکه یافتن بهترین فروشگاه اینترنتی که دارای البسه زیبا باشد نیز خودش کار دشواری است. به این ها باید یافتن اینکه کدام مکان ها دارای بهترین قیمت ها هستند را نیز اضافه نمود.

اکنون گوگل در کوشش است تا به کاربران در این زمینه یاری کند و این چالش ها را از پیش روی آنها بردارد.

گوگل در حال توسعه یک ویژگی برای جستجو در تلفن همراه است که نتایج آن باعث می گردد لباس، لوازم جانبی و کفش های محبوب در یک بخش جمع گردد.

بر اساس این ویژگی جدید، کاربر می تواند تنها با چند کلمه کلیدی به راحتی لباس های محبوب و خوش قیمت و ایده آل را پیدا کند.

همچنین می توان نتایج را بر اساس دسته بندی، اندازه و سبک(استایل) فیلتر کرد و سایر ابزارها به کاربر یاری می نمایند تا به سرعت آنالیز و نظرات خریداران قبلی را پیدا نموده و عکس های کامل محصول را مشاهده کند.

این ویژگی اکنون به صورت محدود آغاز به کار نموده است و باید این هفته به صورت گسترده در دسترس قرار گیرد.

گوگل می گوید در آینده ای نزدیک این جستجوها شامل محصولات بیشتری از جمله دستگاه های دیجیتالی خواهد شد.

ضمناً، فروشگاه ها برای نشان داده شدن توسط این ویژگی گوگل مجبور به پرداخت هزینه نخواهند بود. در حالی که آنها باید در این برنامه مشارکت نمایند و این سؤال وجود دارد که آیا آنها به این کار گوگل اهمیت خواهند داد یا خیر؟!

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گوگل خرید اینترنتی لباس را آسان می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوگل خرید اینترنتی لباس را آسان می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید