لیگ قهرمانان اروپا، سرانجام مرحله گروهی با صعود لیون و سرگروهی یوونتوس، منچسترسیتی و بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ همه خوبا، چهره سرگروه ها و آخرین تیم حاضر در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا هم تعیین شد.

لیگ قهرمانان اروپا، سرانجام مرحله گروهی با صعود لیون و سرگروهی یوونتوس، منچسترسیتی و بایرن مونیخ

به گزارش وبلاگ همه خوبا ، پرونده مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب با صعود تیم فوتبال لیون و سرگروهی تیم های یوونتوس، بایرن مونیخ و منچسترسیتی بسته شد.

در بازی مشخص کننده گروه ششم، شاختار در زمین خودش مقابل لیون به تساوی یک - یک رضایت داد تا لیونی ها به مرحله بعد راه یابند. موریس در دقیقه 22 شاختار را پیش انداخت، اما فکیر از لیون در دقیقه 65 بازی را به تساوی کشاند.

از همین گروه منچسترسیتی که صعودش را قطعی نموده بود در خانه خودش 2 بر یک هوفنهایم حذف شده را برد و سرگروه شد. کراماریچ در دقیقه 16 از روی نقطه پنالتی گل اول بازی را برای هوفنهایم به ثمر رساند، اما سیتی با دو گل سانه در دقایق 46 و 61 ورق را برگرداند و پیروز شد. به این ترتیب در جدول گروه پنجم منچسترسیتی 13 و لیون هشت امتیازی به یک هشتم نهایی رسیدند و شاختار شش امتیازی به لیگ اروپا راه یافت.

براساس این گزارش، در بازی های پایانی گروه پنجم، بایرن مونیخ با تساوی 3 - 3 در خانه آژاکس سرگروهی اش را جشن گرفت. لواندوفسکی در دقایق 13 و 86 (از روی نقطه پنالتی) و کومان در دقیقه 90 برای بایرن و تادیچ در دقایق 61 و 82 (از روی نقطه پنالتی) و تالیافیگو در دقیقه 5+90 برای آژاکس گل زدند. ضمن اینکه در این بازی پربرخورد، وبر از آژاکس در دقیقه 66 و مولر از بایرن در دقیقه 75 اخراج شدند.

در دیگر بازی این گروه، بنفیکا با گل گریمالدو در دقیقه 88 یک بر صفر در خانه از سد آاِک یونان گذشت. گانالوپوس از تیم یونانی در دقیقه 87 کارت قرمز گرفت. به این ترتیب در جدول گروه پنجم بایرن 14 و آژاکس 12 امتیازی به دور بعد رسیدند و بنفیکای هفت امتیازی راهی لیگ اروپا شد.

این نتایج در حالی رقم خورد که در گروه هشتم، یانگ بویز در خانه خودش 2 بر یک یوونتوس را برد. هورانو در دقایق 30 (از روی نقطه پنالتی) و 68 برای میزبان و دیبالا در دقیقه 80 برای یووه گل زدند.

منچستریونایتد هم در خانه والنسیا 2 بر یک بازنده شد. سولر در دقیقه 17 و جونز (مدافع حریف) در دقیقه 47 برای والنسیا گل زدند و تنها گل تیم مورینیو از طریق رشفورد در دقیقه 87 زده شد. در جدول گروه آخر یوونتوس 12 و منچستریونایتد 10 امتیازی به دور یک هشتم نهایی رسیدند و والنسیا با هشت امتیاز مسافر لیگ اروپا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ قهرمانان اروپا، سرانجام مرحله گروهی با صعود لیون و سرگروهی یوونتوس، منچسترسیتی و بایرن مونیخ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان اروپا، سرانجام مرحله گروهی با صعود لیون و سرگروهی یوونتوس، منچسترسیتی و بایرن مونیخ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید