ماجراهای تازه برای گزینه های تیم ملی

به گزارش وبلاگ همه خوبا، ماجراهای تازه برای گزینه های تیم ملی

بیش از دو ماه است تیم ملی سرمربی ندارد و با اینکه گفته شده فدراسیون تا انتها همین ماه گزینه نهایی ا ش را اعلام خواهد نمود همچنان خبری از مذاکره جدی با گزینه های مطرح شده یا دیگر گزینه ها شنیده نمی گردد.فدراسیون سعی دارد این پروژه را مخفیانه پیش ببرد اما از آنجا که بعضی گزینه های مد نظرش لو رفته اخبار مربوط به آنها نیز برای رسانه های داخلی جذاب است و البته آینده کاری آنها برای ما اهمیت دارد.

ماجراهای تازه برای گزینه های تیم ملی

فدراسیون عجله ای ندارد

محمود اسلامیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره انتخاب سرمربی تیم ملی گفت:الان هم آقای تاج در حال آنالیز گزینه هاست و به زودی در ماه جاری نام سرمربی تیم ملی انتخاب و اعلام خواهد شد.آقای تاج بعد از آنالیز شرایط مربی مدنظر، نام آن را در هیئت رئیسه اعلام خواهد نمود تا اعضا هم نظرشان را در این باره اعلام نمایند. البته باید بگویم با توجه به فرصتی که بود عجله ای برای انتخاب مربی نداریم و فرایند انتخاب باید با دقت طی گردد. ما یک مشکل اساسی در فوتبال داریم که می تواند مسائل اقتصادی مان را حتی برای انتخاب سرمربی تیم ملی حل نماید و آن هم موضوع حق پخش تلویزیونی است. در حال حاضر عمده مشکل فدراسیون همین موضوع است.

لیون خبر جذب بلان را تکذیب کرد

لوران بلان یکی از گزینه های مد نظر فدراسیون فوتبال ایران است که نامش لو رفته است.بعد از آنکه روزنامه اکیپ در گزارش یک روز قبل خود خاطرنشان کرد لیونی ها باب مذاکره را با لوران بلان گگردده اند، باشگاه فرانسوی مجبور به واکنش و رد چنین خبری شد.طبق آنچه نشریه پاریسی گزارش کرد، المپیکی ها در وضعیت سختی بسر می برند و به همین خاطر مدیریت باشگاه از برونو گنزیو قطع امید نموده و به سراغ بلان رفته است.اما امروز(دوشنبه) باشگاه قدیمی لوشامپیونه در بیانیه ای که منتشرشد، این شایعه را تکذیب کرد.در این ارتباط حتی ژان میشل آئولا، رئیس باشگاه به شدت از مربی کنونی حمایت کرد.گنزیو با این تیم تا سال 2020 قرارداد دارد.المپیک لیون در بازی با دیژون 3 بر یک باخت و مورد تمسخر هوادارانش قرارگرفت.بلان بعد از اتمام مسابقات جام ملت های آسیا و خروج کارلوس کی روش از تیم ایران به عنوان یکی از گزینه های راهنمایی تیم ملی مطرح شد.

مراکش دنبال جانشینی برای رنار

تیم ملی فوتبال مراکش در حالی خود را آماده حضور در مسابقات جام ملت های آفریقا 2019 می نماید که مسوولان فدراسیون فوتبال این کشور در فکر یافتن جانشینی برای هروه رنار هستند. روزنامه الصباح مراکش مدعی شد جانشین این سرمربی فرانسوی ممکن است تا چند ماه آینده معین گردد. بر اساس این گزارش مدیران فدراسیون فوتبال مراکش به ژوزه مورینیو پیشنهاد سرمربیگری شیرهای اطلس را داده اند، هرچند این سرمربی پرتغالی به این پیشنهاد پاسخ منفی داده است.

الصباح اطلاع داد، سران فدراسیون فوتبال مراکش اکنون وضعیت وحید هلیل هودزیچ، سرمربی کنونی نانت فرانسه را زیرنظر دارند، کسی که سابقه راهنمایی راجا کازابلانکا مراکش را در کارنامه اش دارد. هلیل هودزیچ بوسنیایی که سابقه راهنمایی تیم ملی الجزایر در جام جهانی 2014 برزیل را دارد، اکنون در صدر لیست کاندیداهای موردنظر سران فدراسیون فوتبال مراکش قرار گرفته است. زلاتکو دالیچ سرمربی تیم ملی کرواسی هم نامش در این لیست دیده می گردد.

چند روز پیش یکی از اعضای فدراسیون فوتبال مراکش در واکنش به شایعه مذاکره با لوران بلان، سرمربی فرانسوی پیشین پاری سن ژرمن و تیم ملی کشورش گفته بود: اروی رنار تا سال 2020 با این فدراسیون قرارداد دارد و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال مراکش به جایگزین او فکر نمی نماید.

رنار 50 ساله که شایعه حضورش روی نیمکت تیم ملی فوتبال ایران نیز مطرح است و حتی گفته می گردد فدراسیون فوتبال ایران با رنار به توافق رسیده، تا کنون نسبت به شایعات مطرح شده سکوت نموده و گفته که تمرکزش روی مسابقات جام ملت های آفریقا 2019 است.

دوباره شایعه حضور الکس نوری

یک سایت آلمانی خبر از مذاکرات جدی فدراسیون فوتبال با الکساندر نوری سرمربی سابق وردربرمن داد و مدعی شد که این مربی می تواند یکی از گزینه های احتاقتصادی تیم ملی ایران باشد.شایعه حضور الکساندر نوری پیش از این هم در رسانه ها مطرح شده بود اما واقعیت این است که این مربی نه رزومه و نه کیفیت لازم برای نشستن روی نیمکت تیم ملی را برخوردار است.

3-670

منبع: ایران ورزشی

به "ماجراهای تازه برای گزینه های تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجراهای تازه برای گزینه های تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید