شرکت مخابرات ایران اخطار گرفت

به گزارش وبلاگ همه خوبا به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مجید حقی گفت: در پی بازرسی های ویژه و انجام تست های اتفاقی از مراکز تماس و سامانه 2020 شرکت مخابرات ایران، متأسفانه به رغم اخطارهای قبلی مبنی بر بهبود وضعیت پاسخگویی سیستم پشتیبانی این شرکت، تعیین شد سامانه های شارژینگ و فنی شرکت مخابرات ایران در انتها هر ماه و همچنین ابتدای ماه بعدی با مشکل روبرو می گردد.

شرکت مخابرات ایران اخطار گرفت

وی اضافه کرد: مسائل سامانه های مخابرات باعث بالا رفتن حجم تماس ها در مراکز تماس 2020 شده و نارضایتی مصرف کنندگان را به دنبال داشته است.

معاون رگولاتوری با اشاره به بروز مشکل اختلال در سامانه های شرکت مخابرات از ابتدای هفته جاری گفت: آنالیز ها نشان می دهد حتی کاربران و تماس گیرندگان با مرکز پشتیبانی 2020 این شرکت تا 20 دقیقه پشت خط منتظر می مانند و در هنگامی که در صف انتظار هستند، تماس های آنها بدون دلیل قطع می گردد.

حقی درباره اقدام رگولاتوری در مواجهه با چنین مسئله ای توضیح داد: در پی بروز این مسائل، به شرکت مخابرات ایران اخطار لازم داده شده و این شرکت موظف شده است در سریع ترین زمان برای برطرف اختلال اقدام کند. در غیر این صورت بر اساس پروانه صادره با شرکت مخابرات برخورد خواهد شد.

وی تاکید نمود: به مردم اطمینان می دهیم که رضایت آنها در اولویت اول رگولاتوری بوده و درباره این موضوع هیچ اغماضی نخواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرکت مخابرات ایران اخطار گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت مخابرات ایران اخطار گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید