افزایش غلظت آلاینده ها؛ ورود سامانه بارشی به کشور

به گزارش وبلاگ همه خوبا، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در دو روز آینده در بیشتر مناطق کشور آسمان صاف و آرام بوده و در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت آلاینده ها روبرو خواهیم بود اما بعدازظهر آدینه سامانه بارشی جدیدی از شمال غرب کشور می گردد.

افزایش غلظت آلاینده ها؛ ورود سامانه بارشی به کشور

به گزارش وبلاگ همه خوبا از ایرنا ، امین حسین نقشینه با اشاره به اینکه در دو روز آینده افزایش دما در کشور حاکم است، اضافه نمود: در جنوب شرق کشور در برخی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می گردد و از بعدازظهر آدینه به همراه ورود سامانه بارشی به شمال غرب کشور آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش باران و در دامنه های زاگرس واقع در غرب و دامنه های جنوبی البرز در زنجان و قزوین بارش پراکنده پیش بینی می گردد.

وی گفت: شنبه سامانه بارشی به تمام نوار غربی دامنه های جنوبی البرز شامل قزوین، البرز و تهران گسترش یافته و سبب بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد می گردد و در ارتفاعات بارش برف، رخ می دهد.

نقشینه ادامه داد: در مناطقی از مرکز، جنوب و جنوب شرق بارش پراکنده پیش بینی می گردد، همچنین در استان های خوزستان و ایلام وزش باد و گرد و خاک رخ می دهد، در استان چهارمحال و بختیاری، ارتفاعات شمال خوزستان و دامنه های زاگرس در غرب اصفهان بارش شدت خواهد داشت.

وی گفت: یکشنبه فعالیت سامانه در شمال غرب کاهش و به تدریج در مرکز و شرق کشور گسترش یافته و در غرب و جنوب غرب تشدید می گردد، در جنوب ایلام، جنوب همدان و مرکزی، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب اصفهان، شمال فارس و شمال شرق خوزستان بارش شدت خواهد داشت.

تهران شنبه بارانی می گردد

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه نمود: امروز آسمان تهران صاف تا کمی ابری در برخی ساعات غبار صبحگاهی و در شب صاف تا قسمتی ابری در برخی ساعات دوباره محلی خواهد داشت، اما شنبه بارانی خواهد شد. کمینه دمای امروز صبح پایتخت 7 درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز تهران به 19 درجه بالای صفر می رسد.

نقشینه گفت: شهرکرد با دمای 10 درجه زیر صفر و اهواز 31 درجه بالای صفر به ترتیب سردترین و گرمترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

منبع: جام جم آنلاین

به "افزایش غلظت آلاینده ها؛ ورود سامانه بارشی به کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش غلظت آلاینده ها؛ ورود سامانه بارشی به کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید