ورود سامانه برفی و بارانی به گیلان از فردا شب

به گزارش وبلاگ همه خوبا، خبرنگاران/گیلان کارشناس هواشناسی گیلان از ورود سامانه جدید بارشی به گیلان اطلاع داد و گفت: آسمان گیلان در روز پنجشنبه ابری است و در جلگه بارندگی و در ارتفاعات برف داریم.

ورود سامانه برفی و بارانی به گیلان از فردا شب

مازیار غلامی در گفت وگو با وبلاگ همه خوبا، با بیان اینکه طی امروز غالبا جوی پایدار بر استان گیلان حاکم بود، اظهار کرد: بیشینه دمای مرکز استان به 10 درجه سانتی گراد رسید که نسبت به روز گذشته 6 درجه افزایش داشت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر آسمان گیلان نیمه ابری تا ابری است، اضافه کرد: افزایش ابر و مه آلودگی در بعضی از نقاط استان رخ داده است، اما پدیده هواشناسی خاص نداریم.

کارشناس هواشناسی گیلان با اشاره به عبور جریانات نسبتا پایدار از منطقه طی فردا، گفت: انتظار داریم آسمان چهارشنبه نیمه ابری باشد و گاهی افزایش ابر داشته باشیم. مه صبگاحی و افزایش نسبی دما در طول روز از دیگر پدیده های مورد انتظار است.

غلامی از ورود سامانه جدید بارشی به گیلان اطلاع داد و یادآور شد: این سامانه ناپایدار از اواخر وقت فردا منطقه را تحت تاثیر قرار می دهد و کاهش دما و وزش شدید باد به ویژه در سواحل پیش بینی می گردد.

وی با اشاره به فعالیت 24 ساعته سامانه بارشی مذکور، اعلام نمود: آسمان گیلان در روز پنجشنبه ابری است و در جلگه بارندگی و در ارتفاعات برف داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ورود سامانه برفی و بارانی به گیلان از فردا شب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود سامانه برفی و بارانی به گیلان از فردا شب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید