هوای کشور گرم تر می گردد

به گزارش وبلاگ همه خوبا، کارشناس سازمان هواشناسی گفت: از امروز 24 تیر تا سرانجام این هفته استقرار هوای گرم را در کشور خواهیم داشت و تمام نقاط کشور گرم تر می گردد.

هوای کشور گرم تر می گردد

به گزارش ایرنا، فریبا گودرزی روز دوشنبه گفت : امروز در سواحل دریای خزر، استان های اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان بارش های خفیف ادامه دارد و در بعد از ظهر و اوایل شب ارتفاعات البرز در استان های البرز، قزوین، تهران، سمنان، استان های خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی رگبار پراکنده گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

وی گفت: سه شنبه بعد از ظهر و شب ها برای خراسان شمالی و دامنه های البرز مانند استان های قزوین، زنجان، بعضی نقاط اردبیل و آذربایجان شرقی رگبار موقتی پیش بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای دو روز آینده به ویژه بعد از ظهرها در جنوب کشور مانند جنوب سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و فارس، ارتفاعات جنوب کرمان و غرب اصفهان رگبار و رعد و برق موقتی خواهند داشت.

وی اضافه کرد: طی سه روز آینده برای شرق به ویژه منطقه زابل باد و گرد و خاک و کاهش دید پیش بینی شده است، همچنین امروز و فردا جنوب سمنان، تهران؛ بعضی نقاط یزد، اصفهان، قم و مرکزی در بعضی از ساعات وزش بادهای شدید همراه با گرد و غبار خواهند داشت.

به گفته وی امروز مرکز و شرق خلیج فارس و در سه روز آینده شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

  • تهران گرم تر می گردد

کارشناس سازمان هواشناسی اضافه کرد: آسمان تهران امروز کمی تا نیمه ابری و همراه با وزش باد خواهد بود. کمینه دمای امروز صبح پایتخت 30 درجه بالای صفر بود و بیشینه دمای امروز به 41 می رسد. فردا کمینه دمای تهران 31 و بیشینه دمای آن 42 درجه خواهد شد.

گودرزی گفت: ده گلان در کردستان، سقز و زرینه در کردستان، سراب و اردبیل 9 درجه بالای صفر و شهداد کرمان 49، هیرمند در سیستان و گتوند در خوزستان 48 درجه بالای صفر به ترتیب خنک ترین و گرم ترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

منبع: همشهری آنلاین

به "هوای کشور گرم تر می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هوای کشور گرم تر می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید