لیگ NBA، پیروزی پلیکانز با درخشش دیویس، وریرز در لس آنجلس باخت

به گزارش وبلاگ همه خوبا، تیم نیواورلینز پلیکانز نیز با درخشش خارق العاده آنتونی دیویس مقابل میزبان خود تورونتو رپتورز در NBA به پیروزی رسید.

لیگ NBA، پیروزی پلیکانز با درخشش دیویس، وریرز در لس آنجلس باخت

به گزارش خبرنگاران، در دیدارهای صبح امروز (سه شنبه) لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا، تیم گلدن استیت وریرز در سالن استیپلز سنتر شهر لس آنجلس و در وقت اضافه نخست مغلوب میزبان خود کلیپرز شد. کوین دورانت در این بازی با ثبت 33 امتیاز، 10 پاس گل و 11 ریباند، تریپل دابل کرد و کلی تامپسون نیز در غیاب استیفن کری، 33 امتیاز دیگر برای وریرز به دست آورد. لو ویلیامز و مونترزل هارل به ترتیب 25 و 23 امتیاز برای کلیپرز کسب کردند.

در بازی دیگری که در سالن چیساپیک انرژی برگزار گردید، تیم اوکلاهماستی تاندر در غیاب راسل وستبروک و با 32 امتیاز پل جرج مقابل میهمان خود فینیکس سانز به پیروزی رسید. جرج در این بازی 6 پرتاب 3 امتیازی موفق داشت که تا کنون هیچ کدام از هم تیمی هایش نتوانسته اند چنین رکوردی داشته باشند.

موریس هوکر و الکس سوسدو دو بوکسوری که روز جمعه برای کسب عنوان قهرمانی میان وزن دنیا در همین سالن با اهم روبرو می شوند، بازی را از نزدیک تماشا کردند.

تیم نیواورلینز پلیکانز نیز با درخشش خارق العاده آنتونی دیویس مقابل میزبان خود تورونتو رپتورز به پیروزی رسید. دیویس 25 امتیاز و 20 ریباند برای پلیکانز داشت.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به توضیح زیر است:

گلدن استیت 116 – لس آنجلس کلیپرز 121 (وقت اضافه نخست) اورلاندو 109 – واشنگتن 117 فیلادلفیا 124 – میامی 114 نیواورلینز 126 – تورونتو 110 دالاس 103 – شیکاگو 98 بروکلین 113 – مینه سوتا 120 فینیکس 101 – اوکلاهماسیتی 118 یوتا 96 – ممفیس 88 سان آنتونیو 99 – ساکرامنتو 104

در خاتمه بازی های امروز، تورونتو رپتورز با 12 پیروزی و 2 شکست در صدر کنفرانس شرق و گلدن استیت وریرز با 11 پیروزی و 2 شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ NBA، پیروزی پلیکانز با درخشش دیویس، وریرز در لس آنجلس باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ NBA، پیروزی پلیکانز با درخشش دیویس، وریرز در لس آنجلس باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید