لیگ قهرمانان آسیا، پیروزی یک نیمه ای استقلال مقابل السد با یک گل به خودی

به گزارش وبلاگ همه خوبا، نیمه نخست دیدار تیم های استقلال ایران و السد قطر با برتری نماینده کشورمان به خاتمه رسید.

لیگ قهرمانان آسیا، پیروزی یک نیمه ای استقلال مقابل السد با یک گل به خودی

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ همه خوبا، دیدار تیم های استقلال ایران و السد قطر در چارچوب دور رفت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت 20:30 امروز (دوشنبه) در استادیوم آزادی شروع شد که نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود استقلالی ها به انتها رسید. تک گل نیمه اول این بازی را مدافع تیم السد در دقیقه 12 وارد دروازه خودی کرد.

ترکیب استقلال: سیدمهدی رحمتی، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، نیومایر، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، طارق همام، مرتضی تبریزی و الحاجی گرو.

ترکیب السد: مشعل عیسی، پدرو میگوئل کاروالیو، عبدالکریم حسن، یاسر ابوبکر، حمید اسماعیل، ژاوی هرناندس، گابی، اکرم عفیف، ژونگ وو یونگ، بوعلام خوخی و بغداد بونجاح.

دقیقه 2: پاس در عمق زیبای ژاوی هرناندس، مهاجم تیم السد را در موقعیت تک به تک با مهدی رحمتی قرار داد که پاس در عرض این بازیکن را روزبه چشمی به زیبایی و در موقعیتی بسیار خطرناک از مقابل بغداد بونجاح به کرنر فرستاد تا دروازه نماینده کشورمان در دقایق ابتدایی بازی نشود.

دقیقه 4: پاس بلند نیومایر داخل محوطه جریمه السد به مرتضی تبریزی رسید که شوت این بازیکن را دروازه بان حریف برگشت داد.

دقیقه 9: کرنر بازیکنان استقلال با ضربه سر آرمین سهرابیان همراه شد که توپ این بازیکن به صورت خطرناک از روی دروازه السدی ها به بیرون رفت.

دقیقه 12: پاس به عقب بوعلام خوخی، مدافع السدی ها با اشتباه عجیب و فاحش دروازه بان این تیم همراه شد و به این ترتیب گل اول استقلال با گل به خودی بازیکنان السد به ثمر رسید.

دقیقه 23: ژونگ وو یونگ، مدافع السد از داور چینی مسابقه کارت زرد اول این بازی را دریافت کرد.

دقیقه 30: ضربه ایستگاهی بازیکن السد را سیدمهدی رحمتی با یک عکس العمل خوب دور کرد.

دقیقه 32: ارسال بلند بازیکنان السد در یک رفت و برگشت داخل محوطه جریمه استقلال به عبدالکریم حسن رسید که شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه آبی پوشان به بیرون رفت.

دقیقه 35: بغداد بونجاح، مهاجم تیم السد به زیبایی چند بازیکن استقلال را از پیش رو برداشت، اما شوت این بازیکن با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه رحمتی به بیرون رفت.

دقیقه 37: شوت نیومایر از روی یک ضربه ایستگاهی را دروازه بان السد دور کرد.

دقیقه 41: نیومایر کارت زرد دوم نیمه اول را گرفت.

دقیقه 45: ضربه ایستگاهی اعلام گردیده برای تیم استقلال با سانتر نیومایر همراه شد که در ادامه ضربه سر مرتضی تبریزی با اختلاف اندک به بیرون رفت.

دقیقه 1+45: پاسکاری زیبای بازیکنان السد در داخل محوطه جریمه استقلال باعث سردرگمی شاگردان شفر شد که شوت بازیکن السد در موقعیتی بسیار خطرناک به تیر دروازه استقلال خورد و در برگشت نیز مهدی رحمتی توپ را در آغوش گرفت.

ما نینگ داور چینی قضاوت دیدار استقلال و السد را بر عهده دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ قهرمانان آسیا، پیروزی یک نیمه ای استقلال مقابل السد با یک گل به خودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ قهرمانان آسیا، پیروزی یک نیمه ای استقلال مقابل السد با یک گل به خودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید