فوتبال دنیا، تکرار یک رکورد بد برای میلان بعد از 85 سال!

به گزارش وبلاگ همه خوبا، فوتبال دنیا میلان اگرچه بازی معوقه اش در سری A را برد اما یک رکورد ناخواسته هم در این بازی به ثبت رساند.

فوتبال دنیا، تکرار یک رکورد بد برای میلان بعد از 85 سال!

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال میلان شب گذشته (چهارشنبه) در یک بازی معوقه از هفته نخست فصل جاری سری A میهمانش جنوا را با نتیجه 2 بر یک شکست داد.

اگرچه این نتیجه پنجمین پیروزی این فصل تیم فوتبال میلان بود و آن را با 18 امتیاز به رده چهارم جدول سری A رساند (10 امتیاز فاصله با صدر جدول) اما تنها گلی که این تیم دریافت کرد سبب شد یک رکورد منفی در کارنامه تیم تحت راهنمایی جنارو گتوسو ثبت شود.

این دهمین بار در 10 بازی اجرا شده توسط میلان در این فصل سری A بود که دروازه اش باز می شد. آخرین باری که روسونری نتوانست در 10 هفته اول سری A کلین شیت کند به فصل 331932 برمی گشت. میلان با گل دیرهنگام فاتح بازی معوقه شد

میلان تنها تیم این فصل سری A است که هنوز در هیچ یک از بازی هایش نتوانسته دروازه اش را بسته نگه دارد.

آخرین باری که میلان در سری A از حریفش گل نخورد به بازی خانگی اش مقابل ناپولی در ماه آوریل برمی شود و از آن موقع این تیم در 16 بازی بعدی اش گل خورده است. تعداد گل های خورده میلان تا این مقطع از لیگ ایتالیا، 14 گل است که تنها از تعداد گل های خورده 6 تیم دیگر کمتر است.

این بدترین وضعیت دفاعی میلان از فصل 471946 محسوب می شود. جدول رده بندی سری A

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، تکرار یک رکورد بد برای میلان بعد از 85 سال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، تکرار یک رکورد بد برای میلان بعد از 85 سال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید