عادل مجللی: تمام هدفم این است که بتوانم در مسابقات آسیایی کسب سهمیه کنم

به گزارش وبلاگ همه خوبا، پاروزن تیم ملی قایقرانی آبهای آرام کشورمان گفت: شرایط اردو خوب است و بچه ها با آرامش کار را دنبال می کنند، تمام هدفم این است که بتوانم در مسابقات آسیایی کسب سهمیه کنم.

عادل مجللی: تمام هدفم این است که بتوانم در مسابقات آسیایی کسب سهمیه کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ همه خوبا، عادل مجللی درخصوص اردوی تیم ملی قایقرانی آبهای آرام کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی المپیک توکیو گفت: شرایط اردو خوب است و بچه ها با آرامش کار را دنبال می کنند. خوشبختانه ترتیب اردوها بعد از عید خوب و منظم بوده و یک تیم منسجم شده ایم.

وی در ادامه افزود: این روزها خود را آماده می کنیم تا بتوانیم نتیجه خوبی در مسابقات جهانی مجارستان به دست بیاوریم.

ملی پوش کشورمان در خصوص اینکه قرار است در مسابقه تک نفره 200 متر در مسابقات جهانی حضور یابد و به دنبال دفاع از مدال برنز دوره قبلش است، ابراز کرد: تمام هدفم از اول فصلی که تمرینات را شروع کردم همین بوده است. به دلیل اینکه شرایط فدراسیون روشن نبود بهترین کار این بود که تکرار نتیجه خودم یعنی سومی جهان هدفم باشد. اما تمام هدفم این است که بتوانم در مسابقات آسیایی کسب سهمیه کنم.

پاروزن تیم ملی قایقرانی آبهای آرام کشورمان پیرامون اینکه شنیده می شود از یک مربی خارجی برنامه می گیرید، گفت: این طور نیست. من زحمات آقای الیاس اقلیمی را فراموش نمی کنم حتی الآن هم از ایشان مشاوره می گیرم. یک سری مسائل بین ایشان و فدراسیون پیش آمد که جای بحث خودش را دارد اما من تمریناتم را همان طور منظم دنبال می کنم.

مجللی در خصوص حضور نبی رضایی و عادل مجللی در یک قایق برای کسب سهمیه المپیک در کانوی دونفره، شرح داد: در این مورد خبری و اطلاعی ندارم! شک نکنید عادل مجللی وقتی بخواهد پارو بزند در قایق تک نفره پارو می زند و هر وقت هم که نفر دوم باشم، هیچ وقت در قایق دونفره نخواهم نشست!

+

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عادل مجللی: تمام هدفم این است که بتوانم در مسابقات آسیایی کسب سهمیه کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عادل مجللی: تمام هدفم این است که بتوانم در مسابقات آسیایی کسب سهمیه کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید