زیرساخت گردشگری ویژه بانوان به زودی در نوار ساحلی بندر چابهار ایجاد می گردد

به گزارش وبلاگ همه خوبا، معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: به زودی و در اسرع وقت زیرساخت گردشگری ویژه بانوان در نوار ساحلی بندر کنارک ایجاد خواهد شد.

زیرساخت گردشگری ویژه بانوان به زودی در نوار ساحلی بندر چابهار ایجاد می گردد

به گزارش وبلاگ همه خوبا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان، صبح امروز حسین اربابی معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و فریبا رحمانپور مشاور امور بانوان سازمان میراث فرهنگی کشور وارد چابهار شدند.

بازدید از نوار ساحلی بندر کنارک و اسکله صیادی بندر کنارک از برنامه های معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور و مشاور بانوان رئیس سازمان میراث فرهنگی در ساعات آغازین این سفر بود.

حسین اربابی معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی در این بازدید اظهار کرد: در این نوار ساحلی بیش از هر چیز احتیاج به زیرساختهای گردشگری ساده است و همه دستگاه های دولتی و مردم باید همکاری نمایند تا این نوار ساحلی آباد گردد.

معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور اضافه کرد: حوزه گردشگری یک حوزه عمومی است و احتیاج به همکاری همه جانبه از سوی مردم و مسئولان دارد.

او گفت: بندر چابهار فرصت های زیادی دارد اما هنوز به صورت ساده در دسترس مردم قرار نگرفته است.

او ادامه داد: وقتی جذب گردشگر صورت بگیرد و مردم در این اماکن حضور یابند اقبال عمومی صورت میگیرد و قطعا سرمایه گذاران سرمایه گذاری بیشتری خواهند کرد.

منبع: میراث آریا

به "زیرساخت گردشگری ویژه بانوان به زودی در نوار ساحلی بندر چابهار ایجاد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زیرساخت گردشگری ویژه بانوان به زودی در نوار ساحلی بندر چابهار ایجاد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید