اگر مردم را باور کنیم، سیل مسائل را خواهند شکست

به گزارش وبلاگ همه خوبا، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: باید مردم را باور کنیم، اگر پشتوانه ای مردمی داشته باشیم، قطعا مردم مانند سیلی، سیل مسائل را خواهند شست، معتقدم علم، مشارکت و باور و اعتقاد به مردم، تمامی مسائل را حل می نماید.

اگر مردم را باور کنیم، سیل مسائل را خواهند شکست

به گزارش وبلاگ همه خوبا، مسعود پزشکیان در همایش سازمان های مردم نهاد آذربایجان شرقی، با اشاره به دستور حضرت علی (ع) در نامه ای به مالک اشتر، گفت: امام علی(ع) در نامه ای به مالک اشتر به رضایت رعیت و عام تاکید نموده اند، این اکثریت است که باید راضی باشند، افراد خاص همان کسانی هستند که به دولت هزینه تحمیل می نمایند و در زمان یاری به دولت، نیز خود را کنار می کشند.

وی با بیان این که در بلایا همیشه مردم به میدان آمده و پولدارها خود را کنار می کشند، گفت: مردم، ستون و پایه جامعه و حاکمیت هستند پس باید همیشه تمایل و عشق ما به سمت مردم باشد.

وی بیان نمود: در عصر کنونی چهار اصل عدالت، روابط بین بخشی، مشارکت مردمی و تکنولوژی مناسب در بهداشت و درمان مطرح شده است، در حالی که 1400 سال قبل امیر مومنان این اصل ها را عمیق تر و بهتر از آن به ما گفته اند، هر کسی در هر سازمان و جایگاهی که پشتوانه مردم داشته باشد، قطعا می تواند مسائل را حل نماید.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی اعلام نمود: در هر برهه زمانی که پشتوانه مردمی پیدا کردیم، توانستیم مسائل را حل کنیم، مردم سرمایه، قدرت و پتانسیل هستند، مدیران و حاکمان باید این موضوع را به خوبی بدانند که اگر این پتانسیل آزاد گردد می تواند تمامی مسائل را حل نماید، این باور باید در مسئول ایجاد گردد.

وی بیان نمود: اگر هر سازمان مدیریتی پشتوانه مردمی را بطلبد، قطعا مسائل حل خواهد شد، ما تصور می کنیم اگر به ما پول دهند می توانیم مسائل را حل کنیم، در حالی که منابع، همین مردم است.

وی با بیان این که بنده به عنوان نوکر و بسترساز مردم در مجلس حضور دارم، گفت: مردم ما می خواهند با عزت و سربلندی در این آب و خاک زندگی نمایند، اگر در کارها مردم را مشارکت دهیم قادر به حل مسائل کشور خواهیم شد.

پزشکیان با تاکید بر این که مدیران ارشد استانی می توانند از ظرفیت سمن ها و انجمن ها استفاده نمایند، اضافه کرد: مدیر باید کار خود را به مردم ارجاع دهد و از مردم یاری بخواهد، به مردم باور و ایمان داشته باشد در غیر این صورت نمی تواند مسئله ای را حل نماید.

وی با بیان این که مردم این جامعه را می سازند، اضافه کرد: اگر در زمان جنگ توانستیم در مقابل جهان بایستیم به همت مردم بود، اگر مردم نبودند سپاه و ارتش نمی توانستند هیچ کاری انجام دهند، مردم بودند که گرسنگی را تحمل نموده و از شکم خود بریدند و تدارکات و جوانان خود را بی ادعا و با عشق و علاقه به جبهه فرستادند تا این آب و خاک مستقل و آزاد بماند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اگر مردم را باور کنیم، سیل مسائل را خواهند شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر مردم را باور کنیم، سیل مسائل را خواهند شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید